شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

SEO چیست

 SEO (بهینه سازی موتور جستجو)، دانش تنظیم کد، محتوا و ساختار یک وب سایت است به گونه ای که آنرا با استفاده از یک یا ترکیبی از کلمات کلیدی در صفحات جستجوی موتورهای جستجو، قابل مشاهده نماید.

در هر سرمایه گذاری بازاریابی، هدف نهایی ین است که بازگشت سرمایه انجام گیرد و SEO قادر است با جلب توجه افراد به صفحه اینترنتی شما از طریق موتورهای جستجو، بازده جذابی برای شما ایجاد میکند.

مزایای SEO:

SEO یکی از موثر ترین و مهمترین استراتژیهای بازاریابی آنلاین است. SEO در موتورهای جستجوی متفاوت، سایت شما را در بالاترین رتبه قرار میدهد،SEO مزایای بیشماری دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • همه موتورهای جستجو به شما اشاره میکنند، بنابراین ترافیک وب سایت شما افزایش میابد.
  • افزایش مراجعه، افزایش پرستیژ موجب برند سازی میشود.
  • افرادی که از طریق موتورهای جستجو به سایت شما دست پیدا میکنند، مشتاقند که بدانند شما چه میفروشید، بنابراین به احتمال زیاد خریدار هستند.

استفاده از کلمه کلیدی:

اینجاست که ما تحقیق و بررسی میکنیم و مجموعه ای از کلمات موثر کلیدی را که برای وب سایت شما مناسب هستند و وب سایت شما را در صفحات جستجو قرار میدهند را برای شما انتخاب میکنیم.

ما معمولا به مشتریان توصیه میکنیم از استراتژی کلمات کلیدی طولانی پیروی نمایند، چون کلمات کلیدی کوتاه تر بسیار رقابتی هستند و منابع زیادی برای این رقابت نیاز دارند. کلمات کلیدی طولانی، استراتژی مناسبی برای کسب و کارهای کوچک به شمار میروند.

Link Building

برقراری اتصال از فاکتورهای اساسی SEO است، اگر شما از اینترنت استفاده میکنید، برروی لینکها کلیک میکنید که شما را به سایت دیگری ببرد، به اینها اتصال دهنده گفته میشود به عبارت ساده تر این اتصالات به سایت شما رای میدهند. اینجا یک مسابقه محبوبیت است و شما اراء بیشتری نیاز دارید، مانند هر مسابقه محبوبیتی، فردی که شما را حمایت میکند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. داشتن لینک در سایتهای اسپم و سایتهای غیر مرتبط با صنعت شما، بی اثر و میتواند اثر منفی نیز داشته باشد.

ما چگونه این فعالیت را انجام میدهیم؟

ما کسب و کار شما، محصولات/خدمات شما را مطالعه میکنیم و بعد از آن صفحات وب سایت شما را بهینه سازی میکنیم. محتوای ارزشمند برای بازدیدکنندگان شما ایجاد میکنیم و  وب سایت شما را با سایر وب سایتها  متصل کرده تا آنرا ترویج دهیم.

استراتژی SEO برای هر مشتری متفاوت است، اما به طور خلاصه آنچه در SEO انجام میشود، ساخت کلمات کلیدی و اتصال و ارتباط است.