شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

Google AdWords

اگر به تازگی وارد دنیای بازاریابی صفحات جستجو شده اید. جای درستی آمده اید. در این مقاله می خواهیم در مورد Google AdWords یا سرویس تبلیغات گوگل صحبت کنیم. این سرویس به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را در صفحات نتایج جستجو انجام دهید. نیازی نیست وب سایت خود را بهینه سازی (Optimization) کنید تا در رده های بالا در نتایج جستجو قرار بگیرد. می توانید با پرداخت هزینه تبلیغات، محصول یا خدمات خود را در صفحه نتایج جستجوی گوگل تبلیغ کنید.

تبلیغات پرداختی

این تبلیغات معمولا تبلیغاتی هستند که به شکل معمول در بالای صفحه ظاهر می شوند و گوگل یک برچسب “تبلیغات” بر روی آن ها می زند.

گوگل تنها موتور جستجویی نیست که چنین سرویس تبلیغاتی ارائه می دهد، یاهو (yahoo) و بینگ (bing) هم چنین امکاناتی دارند. برای شروع کار اجازه دهید به سرویس تبلیغات گوگل اشاره بپردازیم.

اصول ابتدائی Google AdWords

به شکل معمول شما یک سری کلمات کلیدی که جستجو کننده ها در گوگل تاپپ می کنند را انتخاب می کنید. بر اساس آن کلمات کلیدی ما نند نمونه زیر… قطعا شما تنها کسی نیستید که می خواهید با استفاده از این کلمات کلیدی تبلیغ کنید. رقبای شما هم منتظر هستند که این کار ار انجام دهند. اگر می خواهید شما صاحب این تبلیغات باشید باید در فرایندی که شبیه مزایده است شرکت کنید تا با پرداخت پول بیشتر، این تبلیغات را بدست بیاورید.گوگل ادوردز (Google AdWords) چیست؟ و چگونه کار می کند؟

امتیاز کیفیت

گوگل همچنین به این موضوع توجه می کند که چقدر تبلیغات شما به موضوعاتی که جستجو شده مرتبط است و همچنین آمار کلیک کردن بر روی تبلیغ قبلی شما چقدر بوده است. هرچقدر امتیاز کیفیت شما بیشتر باشد، بهتر است.

گوگل ادوردز (Google AdWords) چیست؟ و چگونه کار می کند؟

مزایده

شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات شما می شود به گوگل پرداخت می کنید. به مبلغ هزینه به ازای هر کلیک می گویند (pay per click).

شما می توانید بیشترین مبلغ را در مزایده پرداخت کنید و یا مبلغ پرداختی خود را روی حالت اتوماتیک بگذارید که این کار باعث می شود که گوگل با توجه به بودجه ی شما، بیشترین کلیک را برای شما به ارمغان بیاورد.

گوگل این مزایده را با دو الویت مبلغ پرداختی و امتیاز کیفیت انجام میدهد و با توجه به این دو معیار تصمیم می گیرد.

اشکالات

تقریبا 40 درصد مشتری ها نمی دانند که Google AdWords، تبلیغات است و به راحتی از آن رد می شوند و آن را نادیده می گیرند.

جایگزین ها

شبکه بینگ یاهو (YBN) : در آمریکا حدود 29 درصد از جستجو ها ی آنلاین توسط این سرویس انجام می شودد. و افراد 23 درصد بیشتر وقت خود را در سرویس می گذرانند در مقایسه با سایر موتورهای جستجو.

سیستم خرید گوگل

شما ممکن است در قسمت بالای صفحه ی نتایج جستجو، گزینه خرید (Shopping) را مشاهده کنید. در تصویر زیر می بینید که در باکسی جداگانه این قسمت خرید از سایر قسمت ها جدا شده.

گوگل ادوردز (Google AdWords) چیست؟ و چگونه کار می کند؟

شما می توانید با استفاده از Google AdWords محصول یا خدمات خود را به  میلیون ها نفر که در سراسر دنیا از این موتور جستجو استفاده می کنند، معرفی کنید و بر خلاف تصور شما هزینه این تبلیغات خیلی هم سنگین نیست.

منبع :chegane.com