شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

چرا تبلیغات اینترنتی را برای بازاریابی انتخاب کنیم؟

مزایای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی:

  • مقرون به صرفه – بازاریابی آنلاین در مقایسه با سایر روشهای بازاریابی موجود، مقرون به صرفه ترین است. صاحبان کسب و کار با حداقل نیازمندیها و
  • حداکثر بازدهی، قادر به ایجاد، ارائه و اجرای یک کمپین بازاریابی با طیف وسیعی از بازدیدکنندگان، خواهند بود.
  • آمار قابل اندازه گیری – تقریبا تمام عناصر بازاریابی اینترنتی، ساده تر و کم هزینه تر، قابل اندازه گیری و ردیابی است. به دلیل اینکه این مدل بازاریابی تعاملی است (کلیک برروی آگهی و ورود به وب سایت) ردیابی و اندازه گیری تقریبا بلافاصله قابل انجام است.
  • تبلیغ پرداخت در ازای کلیک(Pay Per Click) – موثر ترین وسبله ایجاد ترافیک فوری، راهنمایی به وب سایت و فروش است. در این نوع تبلیغ پرداخت زمانی انجام میشود که کاربر بر روی لینک سایت کلیک نماید. منبع ترافیک سایت قابل ردگیری است و به راحتی میتوان تشخیص داد کدام تبلیغ بهترین نتیجه را در کمپین به همراه داشته است.
  • سرعت در اجرا – کمپین تبلیغاتی آنلاین بسیار سریعتر از بازاریابی سنتی اجرا میشود و رسیدن به مخاطب مورد نظر طی چند روز و در برخی مواقع طی چند ساعت، امکان پذیر است.
  • بازاریابی آنلاین بسیار انعطاف پذیر است – برنامه های تدوین شده بازاریابی میتواند برای تست بازار جدید، ارزیابی برنامه های جدید و ایجاد تغییرات خاص برای یک بازار هدف خاص، جایگزین شود.
  • بهینه سازی جستجو (SEO) – شرکتهایی که به سایر شرکتها برای یافتن بهترین بازار برای خدمات و محصولاتشان کمک میکنند، به طور موفق آنها را در بالای لیست صفحات جستجوی موتورهای جستجو قرار میدهند.
  • نزدیک شدن هر چه بیشتر به مخاطب هدف – تبلیغات آنلاین بازاریابیان را قادر میسازد به مخاطب مورد نظر خود نزدیک شوند و در همان مسیر باقی بمانند. مصرف کنندگان اینترنت به طور روزافزون در حال افزایش هستند و برای مدت طولانی تری از اینترنت استفاده میکنند. یک چرخه کامل بازاریابی از الف تا ی را میتوان با بازاریابی آنلاین سپس ایجاد آگاهی اولیه در افراد نسبت به برند، تا خرید مشتری، پیاده سازی و اجرا کرد.