شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

مرکز تخصصی طراحی وب سایت و بازاریابی شبکه های اجتماعی در اصفهان

ما با استفاده از تکنولوژی برای شما ، در فضای مجازی تجربه ای شگفت انگیز ایجاد میکنیم. ما یک تیم متخصص در طراحی وب سایت در اصفهان و آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی هستیم . اگر می خواهید وب سایت و شبکه های اجتماعی حرفه ای و بروزی داشته باشید و از مزایای این ابزار نوین در کسب و کار خود بهره عالی ببرید، بهتر است باهم گپی دوستانه داشته باشیم.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

ما با مشاوره ای دلپذیر وبا توجه ، سلیقه و خواسته شما را شناسایی میکنیم و بر طبق آن سایت اطلاعاتی ساده و یا محیطی چند رسانه ای و مفصل را برای شما محیا میکنیم.

سئو و بهینه سازی سایت

امروزه 80% افراد شما نیاز خود را از طریق جستجو برطرف میکنند. روزانه افراد زیادی به دنبال خدمات و محصولات شما در فضای مجازی جستجو میکنند ولی وب سایت رقیب شما را پیدا میکنند؛ چون شما در صفحه اول جستجوی گوگل حضور ندارید. ما می‌توانیم با ارائه خدمات سئو،‌ رتبه شما را در نتایج جست‌وجو افزایش دهیم.
قرار داشتن شما در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو، مستقیما می‌تواند باعث افزایش درآمد و افزایش فروش مجموعه شما شود.

راه اندازی فروشگاههای اینترنتی

طراحی وب سایت و اپلیکیشن اختصاصی فروشگاه شما ایجاد یا تحویل شبکه های اجتماعی شما کمتر از یک ماه پس از عقد قرارداد سپس در طی یک تعامل مداوم و منظم با شما، بروز رسانی وب سایت و کلیه صفحات اجتماعی را برنامه ریزی کرده و انجام میدهیم. مهمترین بخش کار ما نگهداری و بروزرسانی هویت آنلاین برند شماست. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود.

آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی

آیا آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی به کسب و کار شما کمک میکند؟

بله، البته، امروزه یکی از بزرگترین خواسته های هر کسب و کاری، حضور در شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت است. یک آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی در این حوزه میتواند برای کسب و کار شما فعالیت کند. استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی چنانچه حساب شده باشد موجب تحکیم و توسعه برندها و شرکتها خواهد شد.

merchandise-identify
اپلیکیشن موبایل، نرم افزارهای تحت وب

اپلیکیشن موبایل، نرم افزارهای تحت وب

در بازار رقابتی امروز، میتوانید کامل باشید یا پشت سر گذاشته شوید، با توجه به استفاده روز افزون افراد از موبایل برای استفاده از اینترنت، حضور Online بدون داشتن اپلیکیشن موبایل، امکان پذیر نخواهد بود.

اپلیکیشنهای سفارشی Android، IOS و نرم افزارهای تحت وب تخصص ماست.

تولید محتوا و بروز رسانی

با داشتن ابزاری مناسب، ارزش سازمان خود را افزایش دهید. قدرتمند ترین و جذاب ترین ابزار، بدون محتوا، نمیتواند بیانگر توانمندیهای کسب وکار شما باشد، بنابراین مهمترین فعالیت پس از راه اندازی، بروزرسانی ست.

ما برای این هدف، تیمی حرفه ای را در اختیار داریم.

نگهداری و بروزرسانی وب سایت و شبکه های اجتماعی
مشاوره در حوزه بازاریابی دیجیتال

مشاوره

مشاوره باید پشتوانه علمی و تجربه عملی داشته باشد. اين شرکت با یک دهه تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در نقش مشاوري امین و صادق تلاش مي كند تا به کارفرما ها در خصوص انتخاب هاي موجود در تمامی زمینه های فعالیت شرکت و گزینش بهترین راهکار/ محصول تحت وب، با توجه به مختصات سازمانی ایشان، ياري رساند.