شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

طراحی وب سایت بهینه و جذاب

شما باید به بهترین نحو در فضای مجازی پذیرای مخاطبان خود باشید، علاوه بر اینکه محیط وب سایت باید جذابیت بصری داشته باشد، و به سادگی اطلاعات کسب و کار شما را در اختیار افراد قرار داده باید امکان تعامل با مخاطب را بوجود آورد.
هویت شما در فضای مجازی وب سایت شماست که محل ورود شما به دنیای تجارت است. بهتر است بدانید قبل از انجام هر نوع بازاریابی اینترنتی، داشتن وب سایت مناسب و کارآمد، مهمترین قدم برای شروع فعالیت در این فضا، می باشد.
وب سایت باید این قابلیت را داشته باشد که کاربرانی که از سایر کانالها وارد شدند را جلب کرده و اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار بدهد یک وب سایت علا.وه بر زیبایی و جذابیت در عین حال باید حرفه ای بوده و از قواعد و اصول طراحی صفحات وب پیروی نماید، این مزیت رقابتی شما در فضای مجازی است. وب سایت شما ویترین کسب و کار شما در فضای مجازی است که هر چه حرفه ای تر باشد، نتایج حیرت انگیزی را به دنبال خواهد داشت.
داده پردازی آرون با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و اصولی ترین روش، علاوه بر طراحی وب سایت کسب و کار شما، خدمات مختلفی را در این زمینه به شما ارائه می دهد.

مراحل طراحی سایت

مرحله نهایی

وب سایت شما آماده بهره برداری است. پس از این باید توجه کنید که محتوای خوب پادشاه است! تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، فعالیت غیر قابل انکاری است که پس از پیاده سازی وب سایت باید مورد توجه قرار گرفته و اجرا شود.

مرحله سوم

پیاده سازی، بر اساس طرح اولیه مورد تایید شما، برنامه نویسان کد نویسی سایت را آغاز می کنند. با توجه به اینکه امروزه 30 میلیون ایرانی از طریق گوشیهای هوشمند به اینترنت دسترسی دارند، بنابراین وب سایت شما باید در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده شود. فونتها، رنگها و المانهای مورد نیاز در سایت شما، در این بخش انتخاب و تنظیم می شوند. کارشناسان ما به این نکته توجه دارند که پیاده سازی وب سایت به تنهایی اثر بخش نیست، در این مرحله مد نظر دارند که وب سایت شما را بهینه برای موتورهای جستجو طراحی و اجرا کنند.

مرحله دوم

طراحی، با تحلیل نیازها و با درنظر گرفتن درخواست شما، طرح اولیه برنام ریزی و آماده می شود. در اینجا امکاناتی که سایت شما باید داشته باشد، در نظر گرفته می شود.

مرحله اول

آشنایی با کسب و کار شما، برگزاری جلسات حضوری و شنایی با کسب و کار شما و اهدافی که دنبال می کنید در این زمان انجام میشود. ما نیاز شما را شناسایی کرده، درخواستهای شما را جمع آوری میکنیم تا وب سایتی متناسب با برند شما و هماهنگ با نیازهای شما طراحی کنیم.