شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

ما با استفاده از تکنولوژی برای شما ، در فضای مجازی تجربه ای شگفت انگیز ایجاد میکنیم.

design-rocket

آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی

آیا آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی به کسب و کار شما کمک میکند؟

بله، البته، امروزه یکی از بزرگترین خواسته های هر کسب و کاری، حضور در شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت است. یک آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی در این حوزه میتواند برای کسب و کار شما فعالیت کند. استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی چنانچه حساب شده باشد موجب تحکیم و توسعه برندها و شرکتها خواهد شد.

اپلیکیشن موبایل، نرم افزارهای تحت وب

در بازار رقابتی امروز، میتوانید کامل باشید یا پشت سر گذاشته شوید، با توجه به استفاده روز افزون افراد از موبایل برای استفاده از اینترنت، حضور Online بدون داشتن اپلیکیشن موبایل، امکان پذیر نخواهد بود.

اپلیکیشنهای سفارشی Android، IOS و نرم افزارهای تحت وب تخصص ماست.

Untitled-1
webdesign-dpc86654229-1200x608

طراحی وب سایت

ما با مشاوره ای دلپذیر وبا توجه ، سلیقه و خواسته شما را شناسایی میکنیم و بر طبق آن سایت اطلاعاتی ساده و یا محیطی چند رسانه ای و مفصل را برای شما محیا میکنیم.

راه اندازی فروشگاههای اینترنتی

طراحی وب سایت و اپلیکیشن اختصاصی فروشگاه شما ایجاد یا تحویل شبکه های اجتماعی شما کمتر از یک ماه پس از عقد قرارداد سپس در طی یک تعامل مداوم و منظم با شما، بروز رسانی وب سایت و کلیه صفحات اجتماعی را برنامه ریزی کرده و انجام میدهیم. مهمترین بخش کار ما نگهداری و بروزرسانی هویت آنلاین برند شماست. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود.

نگهداری و بروز رسانی

با داشتن ابزاری مناسب، ارزش سازمان خود را افزایش دهید. قدرتمند ترین و جذاب ترین ابزار، بدون محتوا، نمیتواند بیانگر توانمندیهای کسب وکار شما باشد، بنابراین مهمترین فعالیت پس از راه اندازی، بروزرسانی ست.

ما برای این هدف، تیمی حرفه ای را در اختیار داریم.

نام تجاری شما باید ذهن و دل مشتریان را جلب نماید.

 مشاوره

مشاوره باید پشتوانه علمی و تجربه عملی داشته باشد، اين شرکت با یک دهه تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در نقش مشاوري امین و صادق تلاش مي كند تا به کارفرما ها در خصوص انتخاب هاي موجود در تمامی زمینه های فعالیت شرکت و گزینش بهترین راهکار/ محصول تحت وب، با توجه به مختصات سازمانی ایشان، ياري رساند.