شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

با توجه به اینکه شبکه های اجتماعی قسمتی از زندگی افراد تبدیل شده اند ، این خود فرصت بسیار مناسبی‌است که کسب‌وکارها بتوانند با بهره‌گیری از استراتژی‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، با کاربران خود بیش از پیش در ارتباط باشند ومخاطبان بیشتری را جلب کرده و مشتریان بیشتری کسب کنند.
برقراری ارتباط با کاربران در شبکه‌های اجتماعی دارای قوانین مخصوص خود میباشد که برای موفقیت در این حوزه باید از این قواعد پیروی نمایید، خدماتی که در این راستا ارائه میشود، شامل:

آنالیز، مانیتور و گزارش‌دهی
تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری
تعیین استراتژی ورود به شبکه‌های اجتماعی

تولید محتوا برای کسب‌ و کارها

برای مدیران موفق در کسب و کارهای مختلف، بازاریابی محتوا را در اولویت قرارداده اند. با گسترش شبکه های اجتماعی و سخت تر شدن رقابت در بین کسب و کارها و اهمیت محتوا برای موتورهای جستجو، تولید محتوا به روشی صحیح میتواند ضامن ورود کسب و کار ها رد فضای رقابتی مجازی، شود.

و همچنین افزایش روزافزون اهمیت محتوا برای موتورهای جستجو، این بازاریابی محتواست که می‌تواند ضامن موفقیت یک کسب‌وکار در دنیای سخت رقابت باشد.

بازاریابی محتوا می‌تواند باعث فروش بیشتر، اعتماد و وفاداری بیشتر در مشتریان یک شرکت شود. ما می‌توانیم برای شما محتوای متنی، ویدئویی، تصویری و صوتی تولید کنیم. از جمله فعالیتهایی که شرکت آرون در این راستا ارائه میکند، میتوان موارد زیر را نام برد:

طراحی و تولید تصاویر برای شبکه‌های اجتماعی

تولید و به اشتراک‌گذاری محتوای با‌کیفیت

بازنویسی متون موجود در سایت شما

آماده‌سازی و نوشتن متون تبلیغاتی

تولید ویدئو

مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

با پیشرفت مشاغل در فضای مجازی، فضای رقابتی و پر استرسی را برای دوام مشاغل بوجود آورده است، بنابراین اهمیت یک مشاور خبره برای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی در کار شرکتها و سازمانها، بسیار زیاد است. توانایی بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی به بهبود کسب و کار و قدم نهادن در فضای تجارت الکترونیک بسیار مهم بوده و در بقا کسب و کار تاثیر گذار است.
مشاورین خبره شرکت داده پردازی ارون میتوانند به شما در انتخاب بهترین کانال حضور در فضای مجازی و استراتژی بازاریابی و تبلیغات اینترنتی کمک کنند.