شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

خدمات سئو

سئو و بهینه سازی سایت

امروزه 80% افراد شما نیاز خود را از طریق جستجو برطرف میکنند. روزانه افراد زیادی به دنبال خدمات و محصولات شما در فضای مجازی جستجو میکنند ولی وب سایت رقیب شما را پیدا میکنند؛ چون شما در صفحه اول جستجوی گوگل حضور ندارید. ما می‌توانیم با ارائه خدمات سئو،‌ رتبه شما را در نتایج جست‌وجو افزایش دهیم.
قرار داشتن شما در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو، مستقیما می‌تواند باعث افزایش درآمد و افزایش فروش مجموعه شما شود.
سئو یک پروسه زمانبر و سخت بوده و باید تکنیکهای مختلفی را بررسی کرد تا به هدف مورد نظر دست یابیم. موتور جست‌وجو در طول زمان مرتبا الگوریتم‌های سئوی خودش را تغییر می‌دهد؛ به همین خاطر متخصصین سئو می‌بایست همگام با این تکنولوژی قدم بردارند و مرتبا الگوریتمها را بررسی و تغییرات مورد نظر را در سایتها اعمال کنند.
آرون اهمیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو برای کسب‌وکارها را میداند و سعی در ارائه بهترین خدمات بر پایه قوانین در این زمینه دارد. فعالیتهایی که در این زمینه انجام می شود، شامل:

افزایش رتبه سایت با توجه به کلمات کلیدی مهم

بهبود و افزایش سرعت بارگذاری سایت

رفع مشکلات فنی مرتبط با سئو

آنالیز و بررسی دقیق وب‌سایت

ایجاد بک‌لینک‌های معتبر