شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top
بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت

 

بهینه سازی سایت بسیار وسیع بوده و در زیر مواردی که برای هر وب سایت مورد نیاز است را بررسی می کنیم

  • طراحی وب سایت باید به گونه ای باشد که با انواع صفحات نمایش (موبایل و انواع تبلت) سازگار باشد. بیشتر کاربران از موبایل برای انجام فعالیتهای اینترنتی استفاده میکنند. وقتی میخواهید کسب و کار شما مشتری بیتری جذب کند، وب سایت شما باید با موبایل سازگار باشد زیرا مشتریان شما از موبایل استفاده میکنند.
  • بیشتر کسب و کارها ویدئو ندارند، وسط صفحه محلی است که همه نگاه میکنند، در اینجا باید یک ویدئو وجود داشته باشد.
  • باور کنید قبل از اینکه کسی را ترغیب کنید که از شما خرید کند نیاز دارید از آنها بخواهید که از شما خرید کنند. خیلی ها فراموش میکنند از افراد بخواهند از آنها خرید کنند، وب سایت باید دکمه بزرگی داشته باشد برای قرار ملاقات یا ارتباط با ما. این مشخصه را CTA (Call To Action) میگویند.
  • باید وب سایت را با اطلاعاتی که مردم نیاز دارند و به خاطر آن به سایت شما مراجعه کرده اند، بسازید. اطلاعات مورد نیاز کاربر باید در دسترس او باشد، اگر مراجعه کننده ای برای دسترسی به اطلاعات مورد نظرش لازم است سه کلیک انجام دهد، گیج میشود و سایت شما را ترک میکند، بنابر این اطلاعات مهم باید بدون کلیلک یا حداکثر با یک کلیک در اختیار مخاطب قرار بگیرد. پس باید بدانید مردم چه میخواهند و آنرا در آسانترین محل قرار دهید.
  • معمولا با گرفتن شماره تلفن یا ایمیل یک چیز مجانی در اختیار افراد قرار دهید. به این ترتیب شما سرنخهایی را بدست می آورید که بعدا در فروش از آنها استفاده میکنید. مثلا گرفتن اخبار یا به قید قرعه ارائه محصولات مجانی.
  • طراحی مناسب، ممکن است صدها نفر از وب سایت شما دیدن کنند ولی تعداد محدودی خرید کنند، مهم نیست شما نمیتوانید همه را راضی کنید. یک کودک 5 ساله نمیتواند پرداخت کند! و یک فرد 95 ساله اینترنتی خرید نمیکند بنابراین باید مخاطب خود را شناسایی کرده میانگین در نظر بگیرید و طراحی کنید.

 

 

Share