شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

شش مرحله برای برپاسازی یک کمپین بازاریابی موفق

در زیر ابزارهایی که برای اجرای یک کمپین موثر بازاریابی آنلاین ضروری هستند، معرفی میشوند:

  • وب سایت: در اصل اولین ابزار بازاریابی آنلاین است. کاربری وب سایت شما باید ساده و با موبایل سازگار باشد. آدرس وب سایت مشابه سایت دیگری نباشد، ساده، کوتاه، به یاد ماندنی و به شدت منعکس کننده آنچه که شرکت قصد دارد به مخاطب پیشنهاد کند، باشد. سایتی که به اندازه کافی برای مشتری جذاب باشد.
  • صفحات فرود (Landing Pages): صفحاتی از وب سایت شماست که با کاربر تعامل دارد و بازدیدکننده را به انجام عملیاتی وا میدارد.
  • محتوا: محتوای بهتر، وب سایت بهتری را می سازد. محتوا باید شامل کلمات کلیدی باشد که موتورهای جستجو بتوانند سایت شما را گزینش نمایند. کلمات کلیدی در بازاریابی آنلاین به راستی ابزاری مهم و باکیفیت هستند که مخاطب را به وب سایت شما هدایت میکنند.
  • موارد جدید و بروز رسانی: بروز رسانی مداوم و ثابت محتوای وب سایت شما را افزایش میدهد و باعث میشود بازدید کنندگان به سایت شما بازگردند.

بهبود بخشیدن هیچگاه از نظر عموم مردم دور نمی ماند.

  • بازاریابی وب سایت: وب سایت خود را در سایر سایتهای تبلیغاتی، مثل فیس بوک، تبلیغ نمایید، این تبلیغات آگاهی بیشتری را نسبت به برند محصولات و خدمات شما، ایجاد نماید.
  • بلاگها: به سرعت ابازر اصلی برای بازاریابان آنلاین شدند، زیرا میتوانند محتوای غنی برای وب سایتها ایجاد نمایند و باعث جذب ترافیک هدفمند از سوی بیشتر موتورهای جستجو شوند.

موارد دیگری که باید برای بازاریابی آنلاین در نظر گرفت:

  • توصیف مشتری از شما بسیار برای امر فروش محصولات و خدمات، قدرتمند است. بنابراین نظرات مشتریان سابق را به وب سایت خود اضافه کنید. مشتریان بالقوه اگر بتوانند توضیحات مشتریان قبلی را در مورد شما مطالعه کنند، اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد.
  • وب سایت شما به اعتبار نیاز دارد تا مشتری بتوند به محصولات و خدمات شما اعتماد کند، بنابراین اقدامات لازم را برای بدست آوردن یک سایت معتبر انجام دهید.
  • به مشتریان بالقوه ضمانت بدهید. به آنها پیشنهاد بدهید در صورت عدم رضایت پول آنها را پس خواهید داد.