شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

بازاریابی اینترنتی یا سنتی، آیا حق انتخاب دارید؟

بسیاری از کسب و کارها به ویژه آنهایی که به صورت اینترنتی اقدام به فروش نمیکنند، معمولا از این شاکی هستند که در طول روز زمان کافی برای انجام همه امور ندارند و در نتیجه بازاریابی آنلاین کنار گذاشته میشود. واقعیت این است که مصرف کنندگان – مثل خود شما – برای اینکه بدانند چه باید بکنند، کجا بروند، کجا و از چه کسی خرید کنند و موارد دیگر به اینترنت رجوع میکنند.

این را در ذهن داشته باشید که تنها دلیل مردم برای رجوع به اینترنت خرید آنلاین نیست،اینترنتی و آنلاین بودن برای کسب و کارهای کوچک به معنای دیده شدن است. داشتن بازاریابی اینترنتی و آنلاین به همراه بازاریابی سنتی (off line) بسیار کار آمد خواهد بود.

کسب و کارهای کوچک برای آنلاین بودن لازم نیست فروش آنلاین داشته باشند، چه بفروشید، چه نه، باید پرزنت  و حضور آنلاین داشته باشید.

  • حضور در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را د ر محل فیزیکی کسب و کار خود، اعلام نمایید.
  • به مشتریان خود یادآوری کنید که شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند.
  • از هشتگ در تبلیغات سنتی خود استفاده نمایید تا مشتریان به شما وصل شوند.

تنها دلیل مهمی که لازم است در فضای مجازی به طور حرفه ای فعال باشید:

امروزه مصرف کنندگان گزینه های زیادی برای انتخاب دارند، بنابراین به طور مداوم باید به آنها یادآوری شود که شما وجود دارید. بهترین راه برای دسترسی به آنها جایی است که زمان قابل توجهی را آنجا صرف میکنند………..که اینترنت و فضای مجازی است.

و دوستان عزیز، مهمترین دلیلی که شما نیاز دارید به طور مداوم و کارآمد از بازاریابی اینترنتی و آنلاین به عنوان بخشی از استراتژی فروش استفاده نمایید، خود مشتری  است. مشتریان، آنلاین هستند، به این معناست که شما نیز باید آنلاین باشید تا در رقابت بین کسب و کار ها بتوانید امتیاز های بیشتری نسبت به رقیبانتان بدست بیاورید .