شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی اینترنتی یک روش بازاریابی‌ست که در آن، از ابزارها و رسانه‌های آنلاین استفاده می‌کنند. هدف اصلی کسب درآمد بیشتر در ازای هزینه های کمتر است. حال به بررسی بازاریابی اینترنتی می پردازیم تا از زوایای مختلف نقاط قوت و ضعف آن را تحلیل کنیم. اگر شما هم می خواهید از بستر اینترنت برای بازاریابی استفاده کنید ولی دودل هستید با آرون همراه باشید.

بازاریابی اینترنتی

مزایای بازاریابی اینترنتی:

بازاریابی اینترنتی مقرون به صرفه است

بازاریابی اینترنتی در مقایسه با سایر روشهای بازاریابی موجود، مقرون به صرفه ترین است. صاحبان کسب و کار با حداقل نیازمندیها و حداکثر بازدهی، قادر به ایجاد، ارائه و اجرای یک کمپین بازاریابی اینترنتی با طیف وسیعی از بازدیدکنندگان، خواهندبود.

آمار قابل اندازه گیری

تقریبا تمام عناصر بازاریابی اینترنتی در مقایسه با بازاریابی سنتی، ساده تر، کم هزینه تر و قابلیت اندازه گیری بیشتری هستند. به دلیل اینکه این مدل بازاریابی تعاملی است (کلیک برروی آگهی و ورود به وب سایت) ردیابی و اندازه گیری تقریبا بلافاصله قابل انجام است.

تبلیغ پرداخت در ازای کلیک(Pay Per Click)

در این نوع از بازاریابی موثر ترین وسبله ایجاد ترافیک فوری، راهنمایی به وب سایت و فروش است. در این نوع تبلیغ پرداخت زمانی انجام می شود که کاربر بر روی لینک سایت کلیک نماید. منبع ترافیک سایت قابل ردگیری است و به راحتی می توان تشخیص داد کدام تبلیغ بهترین نتیجه را در کمپین به همراه داشته است.

سرعت در اجرای کمپین های بازاریابی اینترنتی

کمپین بازاریابی در بستر اینترنت بسیار سریع تر از بازاریابی سنتی اجرا می شود و رسیدن به مخاطب مورد نظر طی چند روز و در برخی مواقع طی چند ساعت، امکان پذیر است.

بازاریابی اینترنتی انعطاف پذیر است

برنامه های تدوین شده بازاریابی می تواند برای تست بازار جدید، ارزیابی برنامه های جدید و ایجاد تغییرات خاص برای یک بازار هدف خاص، جایگزین شود.

بهینه سازی جستجو (SEO)

شرکتهایی که به سایر شرکتها برای یافتن بهترین بازار برای خدمات و محصولاتشان کمک می کنند، به طور موفق آنها را در بالای لیست صفحات جستجوی موتورهای جستجو قرار می دهند.

نزدیک شدن هر چه بیشتر به مخاطب هدف

بازاریابی در بستر اینترنت بازاریابان را قادر میسازد به مخاطب مورد نظر خود نزدیک شوند و در همان مسیر باقی بمانند. مصرف کنندگان اینترنت به طور روزافزون در حال افزایش هستند و برای مدت طولانی تری از اینترنت استفاده میکنند. یک چرخه کامل بازاریابی از الف تا ی را میتوان با بازاریابی اینترنتی سپس ایجاد آگاهی اولیه در افراد نسبت به برند، تا خرید مشتری، پیاده سازی و اجرا کرد.