شرکت داده پردازی آرون به شماره ثبت 39649 فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 در زمنیه پیاده سازی راه کارهای مبتنی بر وب و موبایل آغاز نموده است.

پیاده سازی نرم افزارهای موبایل

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه خدمات مشاوره IT به سازمانها و شرکتها

ارائه خدمات هاست و دامنه

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
خوشحال میشویم چند کلمه ای در خصوص پروژه و یا ایده شما با هم صحبت کنیم.

36286400 (031)

info@aronco.net

اصفهان - خیابان حکیم نظامی - خیابان سنگ تراشها - بن یست کلیسای میناس - پلاک 97

Top

تنها دلیل مهم که بازاریابی آنلاین از هر نوع دیگر مهم تر است

در نظر گرفتن بازاریابی آنلاین موضوع جدیدی برای کسب و کارهای کوچک نیست، کاملا بر عکس است، بدون پایان برای سالها ادامه دادن. با این حال بسیاری از مالکان کسب و کارهای کوچک از این مسئله هکه چقدر بازارایابی اینترنتی برای موفقیت کسب و کار آنها مهم و ضروری است، غافلند. از جمله دلایلی که برای نشان دادن اهمیت این موضوع وجود دارد زمان است و دیگری پول و افراد اهمیتی نمیدهند، واقعیت این است که مشتریان اهمیت میدهند، و به منظور حفظ ارتباط با مخاطبان در این بازار شلوغ امروز، آنلاین بودن یک ضرورت است.

ده سال پیش حضور در اینترنت و فضای مجازی یک انتخاب بود ولی در حال حاضر برای زنده ماندن و رشد کسب و کارهای کوچک، یک ضرورت انکار ناپذیر است.

با بیش از 85% خرید خدمات و محصولات به به صورت  اینترنتی اتفاق می افتد، در این لحظه آنلاین بودن یک شوخی نیست.

آنلاین بودن و حضور در اینترنت به معنای داشتن پاسخگو، SEO به همراه جذب دنبال کننده در شبکه های اجتماعی و همچنین استفاده از ایمیل به عنوان بخشی از فعالیت بازاریابیست. داشتن یک وب سایت که جستجوی آن بهینه شده، حضور در شبکه های اجتماعی به صورت جدی و استفاده از ایمیل، ممکن است بار سنگینی برای یک کسب و کار کوچک به حساب آید، بنابراین میتوانند از شرکتهایی که فعالیتهای مربوط به فضای مجازی و بروزرسانی را انجام میدهند، کمک بگیرند.

حجم داده هایی که از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل و سایر استراتژیهای آنلاین دنبال میشوند، دلایلی بیش از کافی برای لزوم اولویت آنلاین بودنرا ارائه میدهند.